Комунальний заклад дошкільної освіти №80 м.Кривий Ріг

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання Погода в Україні

News


News: 216
Mar 5, 2015

ВІТАЄМО З 8 БЕРЕЗНЯ!!!

Зі святом весни вітаємо, Щастя й успіхів бажаємо, Вдачі, здоров'я, тепла, Нехай всі незгоди згорають до тла, Щоб тільки добро у житті велося, Хай збудеться все, Що ще не збулося!
Mar 4, 2015

6 березня концерт присвячений 8 Березня!!!!

Мамо моя рідна, я люблю тебе, Я тобі дарую небо голубе, Світанкові зорі, із трави росу На весняне свято я тобі несу!!!
Mar 1, 2015

Всесвітній день цивільної оборони.

Всесвітній день цивільної оборони — всесвітній день цивільної оборони відзначається 1 березня з метою пропаганди знань про цивільну оборону і підняття престижу національних рятувальних служб.
Feb 25, 2015

Колективний перегляд заняття вихователя Будяк Л.М. «Маленькі дослідники»

Мета: розширити знання дітей про властивості льоду, води, снігу; заохочувати до пізнання нового, вчити за допомогою спостережень та дослідів підводити до висновків; розвивати спостережливість, допитливість, уважність; виховувати дбайливе ставлення до довкілля, бажання займатися дослідницькою діяльністю.
Feb 22, 2015

Прощённое воскресенье!

В воскресенья светлый день Вы прощенья попросите, Только всех, кого не лень, Сами сердцем вы простите! Пусть в душе прольется свет, Я вам искренне желаю, Чтоб услышали в ответ: Бог простит и я прощаю!
Feb 20, 2015

Колективний перегляд режимного моменту підготовка до сніданку «Сніданок» за темою: «Корисний сніданок» вихователя 1 переддошкільної групи Саєнко Т.В.

Метою було:продовжувати вчити дітей самостійно мити руки, підставляючи їх під струмінь води. Закріплювати вміння користуватись рушником, старанно витирати руки після миття.Привчати дітей їсти самостійно, акуратно, старанно пережовуючи їжу, тримати ложку в правій руці, користуватись серветкою.
Feb 20, 2015

Cвято «Масляної»

Чудове, веселе свято «Масляної» завітало до нашого садочка. На святково прикрашеному майданчику, танцюють Скомарохи, лунає музика про масляну, млинці та весну.
Feb 17, 2015

Колективний перегляд заняття логіко-математичного розвитку "Як зайці хату будували".

. В середній групі проходило відкрите інтегроване заняття з економічного виховання та логіко-математичного розвитку "Як зайці хату будували". Метою заняття було: закріпити знання дітей про цифри в межах п'яти,вміти співвідносити цифру з числом; вчити розрізняти і називати геометричні фігури, знаходити подібне і відмінне в цих фігурах, розвивати логічне мислення. Визначати рівень практичних навичок дітей, орієнтування в часі, просторі, знання частин доби, розуміння понять учора, сьогодні, завтра. Ознайомити дітей з поняттям "Житло та права кожної людини". Закріпити знання дітей про те, з чого можна побудувати житло. Продовжувати вчити висловлювати свою думку, аналізувати ситуацію, що склалася. Виховувати любов до природи і бережливе ставлення до неї.
Feb 16, 2015

Стрітення.

». Дітей радо вітала господиня, яка розповіла дітям про це свято, легенду та звичаї які передаються з роками. Весело, галасливо діти проводжали Зиму та зустрічали Весну, співали зимові пісні та веснянки, розповідали вірші про зиму та весну, розповідали прикмети. Разом з Зимою та Весною змагалися в естафетах.
Feb 16, 2015

ЗІ СВЯТОМ МАСЛЯНОЇ.

З Масницею вітаємо І достатку вам бажаємо, І в хаті, і на дворі, У золоті і в сріблі!